INTEX 26702 PRISM FRAME 305 x 76 со пумпаID EK000035894
INTEX 26702 PRISM FRAME 305 x 76 со пумпаID: EK000035894
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- 10.999 ден
- Цена
- 5.199 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
INTEX 26702 PRISM FRAME 305 x 76 со пумпа Димензии: 305x76 cm Капацитет: 4.485 литри (90%) Филтер пумпа со капацитет 1.250 литри на час Бренд: INTEX
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 18.05.2026
Гаранција: 1 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
Базен Intex PRISM FRAME-28702 305 x 76 (со пумпа) 4.485l
| Должина | 305 cm |
| Маса | 18.46 kg |
| Тип на производ | Монтажни базени |
| Бренд | Intex |
| Гаранција | 1 год. |
| Капацитет на базенот | 4485 l |
| Висина | 76 cm |
| Ширина | 305 cm |